El yapımı yastıklar

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Eğer biraz dikiş biliyorsanız, size sadece esin kaynağı olsun. Ama evimde dikiş makinem yok, elimden de böyle şeyler gelmez diyorsanız, o kadar da zor değil. Düz renk bir yastık kılıfı, bir kaç renkli keçe kumaş ile hazırlayabileceğiniz iki şirin yastık. Çok sevdiklerime hediye alırken, onlara özel, kişisel birşeyler olmasına dikkat ederim. Eğer vaktim varsa kendi yaptığım hediyeleri vermekten de büyük keyif alırım. Bu yastıkları da cici annesi olduğum güzel kızım Melis'e ve arkadaşımın torunu yakışıklı Tibet'e hazırladım. Sevdikleriniz için özel olarak hazırladığınız yastıklar, sizden onlara uzun yıllar saklanacak birer anı olacaktır.Minik ellere şirin eldivenler

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Kış kapıya dayandı, soğuklar başladı. Küçük kuzularımız dışarıya çıktığında üşümesin. Azıcık ip, birkaç saat emekle onlara bu şirin eldivenleri örün giydirin. Şiş tutmayı bilen herkesin yapabileceği kadar basit. Evde küçük çocuğum yok ama, ben evdeki yün torbasına dalıp örmeye başladım bile.


Page 1 of 4

© 2009 - 2017 dokuzuncubulut Her hakkı saklıdır. Yazı ve fotoğraflar hiçbir şekilde izin alınmadan kullanılamaz, alıntı yapılamaz.